Longboard school

Longboard Mokykla

Longboard Mokykla jau veikia ir laukia visų norinčių pajusti malonumą riedant ant lentos!

Kodėl stotis ant lentos? Visų pirma - tai linksma! Kitos priežastys nėra tokios svarbios, bet reikia paminėti ir jas. Sunku sugalvoti, kas labiau lavina pusiausvyrą. Jei galvojate, kad dirba tik kojų raumenukai, ne - į tai reikia įdėti visą save ir ne tik fiziškai, bet ir morališkai. Jeigu nebūsi susikoncentravęs į tai, ką darai - asfaltas tikrai nubaus. Mėgėjams keliauti - longboardas tiesiog būtinas. Nuostabus jausmas riedėti, tarkim, Vienos senamiesčio gatvelėmis ir pamatyti penkis kartus daugiau, negu eiliniai puškuojantys turistai.

Longboard pamokos pradedantiesiems ir jau stovėjusiems ant lentos

Pagrindinė pamokų užduotis išaiškinti pagrindinius saugaus riedėjimo principus. Longboardas (ilgalentė), skirtingai nuo skate’o (riedlentės), yra gerokai greitesnis, todėl prieš lipant ant statesnio kalno ar riedant pilname žmonių bei mašinų mieste, reikia žinoti, kaip elgtis, kontroliuoti savo lentą bei jos greitį. 

Ką išmoksite:

* Longboardo tipai, apsaugos, longboardo sudedamosios dalys. Kokias lentas ir įrangą rinktis tam tikram riedėjimo stiliui.

* Įsibėgėjimas (spyrimasis) - kaip spirtis, kur statyt koją, kaip vairuot besispiriant.

* Stabdymas - trys pagrindiniai būdai: 1. Oro vėjo pagalba 2. Pėdos pagalba 3. Slydimo būdu.

* Kūno padėtis (kojytės, rankytės, akytės) riedant greičiau, stabdant.

* Kaip elgtis, ką daryti, kur žiūrėti bei kaip jaustis, jei įsibėgėjote iki jums nekomfortiško greičio ar pamatėt tai, kas išskirs jus su jūsų lenta.

*Jei manote, kad tai jau pramokę, sutelksim dėmesį į slide'us ir downhill discipliną, šokius ant lentos. 

Longboard šokio pamokos

Longboardas gali būti ir puikus šokio partneris. Žinoma, ne šiaip sau kokios salsos. Longboard dancing - itin meniškas riedėjimo stilius, suteikiantis visišką judėjimo laisvę. Tavo kojos daro tai, kas tau šauna į galvą. Gali kryžiuoti jas, žingsniuoti, daryti piruetus, šokinėti. Jokių taisyklių. Jokių ribų. Lietuvoje šis važinėjimo stilius yra mažai kam žinomas, taigi tai yra puiki galimybė visiems kartu išpopuliarinti šią unikalią veiklą. Tiesa, šis stilius nėra lengvas, bet juk viskas yra įmanoma! Įsivaizduok, kaip linksmai praleisi laiką gryname ore su naujais važinėjimo kolegomis ir kaip nustebinsi draugus parodęs naujai išmoktus judesiukus. 

Instruktoriai Darius ir Anastasija.

Darius - tikras downhillo meistras ir longboardų žinovas apskritai. Jis gali išmokyti nebijoti pačių stačiausių kalnų lekiant longboardu dideliu greičiu, kaip kontroliuoti greitį ir, svarbiausia, kaip sustoti. Tai pat šis žmogus geba puikiai patarti renkantis pirmąjį longboardą.

Anastasija - drąsi mergina daranti pačius neįtikimiausius šokio judesius ant longboardo lentos, kuriuos gali išmokti ir tu!

 

Instruktoriai pasiruošę dalintis savo žiniomis su jumis, kad tik patirtumėt visus longboardo malonumus kuo greičiau. Registruokites jau dabar!

Individualios pamokos kaina 20€ (trukmė 1.5val.),

mokantis dviese - pamoka 15€.

Mokymai vyksta Vingio parke, duodame lentą, apsaugas.

Registruotis reikia el.paštu longboarding@surfhouse.lt

   

Solution: Webers.in
×
×
×
×

Free in store pick up

×

Price match guarantee

×

Price match guarantee

We will match best price in Europe!

It's our goal to provide you with the lowest possible price. If a competitor in UK or Europe (selling in Euros or GBP) has a lower advertised final price, we will try our best to beat it.
If you find such a deal, simply email info@surfhouse.lt with the Title “Price Match Me” and include:

• Brand
• Product Name
• Product Size
• Link to Product
• Final Price they Offer
THE DETAILS

Requirements for a price match:
1. The same year
2. The same color
3. The same size
4. The same condition
5. In stock on competitor’s site
6. Must be a European based online authorized retailer with actual stock


Price match products must be sold by a licensed, EU based online retailer who buys directly from the manufacturer. These retailers can honour manufacturer warranties, collect insider knowledge and ensure the product is not second-hand or a knock-off. We exclude 3rd party sites such as eBay and Amazon.

We look at the final price that means all duties, taxes, fees and shipping costs included.

*Price Match discounts cannot be combined with any other Freeze promotions and cannot be applied for after purchase.


EXAMPLE
Maybe Surfhouse has the snowboard you want listed at €500 and while surfing/scouring the web you find the exact same snowboard from a licensed competitor for €450 (including all fees and shipping costs). Surfhouse would adjust your total to beat it. It’s that easy.
READY TO ORDER?
Please email info@surfhouse.lt with the Title “Price Match Me” and include:

• Brand
• Product Name
• Product Size
• Link to Product
• Final Price they Offer

×